Muži - 2. liga

2017-11-06 15:13:13
05.11.2017 VSK VŠB Ostrava - BK Krnov Muži 101:53 (26:21, 52:38, 76:47)
Sestava:Strnisko Petr 19bodů (trojky: 2, TH: 3/4, fauly: 3), Blažek Jakub 12bodů (trojky: 0, TH: 2/4, fauly: 2), Janoš Dominik 4bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Vidlička Adam 4bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2), Matiaško Ján 3bodů (trojky: 0, TH: 1/3, fauly: 4), Chudoba Miroslav 3bodů (trojky: 0, TH: 1/2, fauly: 2), Zápalka Tomáš 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 3), Kortiš Vojtěch 2bodů (trojky: 0, TH: 0/2, fauly: 0), Martikán Petr 2bodů (trojky: 0, TH: 2/2, fauly: 3), Koutný Pavel 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2), Durišík Jiří 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0)
VŚB.jpgNa nedělní zápas budeme muset rychle zapomenout. Naše značně oslabená sestava zaznamenala další ránu v podobě neúčasti Velčáka a tak musel do základu Mirek Chudoba. Slušný výsledek jsme drželi jen do poločasu, ale i tak jsme dostali příliš mnoho bodů. Ale náš konec začal ve 24. minutě, kdy za stavu 54:40 se domácím podařilo dát 12 bodů po sobě. Pak už trenér Čarnecký šetřil opory a dal příležitost mladíkům. Ti nedokázali odolávat náporu domácího celku a tak se zrodil výsledek, který lze nazvat debaklem.
Další zápas hrají muži na domácí palubovce haly ZŠ Janáčkovo náměstí v sobotu 18.11.2017, kdy přivítají celek Sokola Karviné. Doufáme, že se marodi do té doby dají dohromady a že navážeme na výhry v úvodních dvou kolech.