Junioři U19 - NRS

2017-11-27 14:06:48
26.11.2017 SAM Brno C - BK Krnov U19 57:69 (16:14, 29.35, 45:48)
Sestava:Beeldman Tomáš 28bodů (trojky: 0, TH: 12/16, fauly: 2), Santarius Ivo 16bodů (trojky: 1, TH: 3/6, fauly: 1), Choma Daniel 12bodů (trojky: 2, TH: 0/0, fauly: 2), Choma Jakub 7bodů (trojky: 1, TH: 2/2, fauly: 1), Martin Křiva 4bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2), Čepek Richard 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Sukup Petr 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 3), Šlosárek Filip 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Kopecký Jan 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Štěpán Jan 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1)
SAM1.jpgDruhý zápas jsme značně podcenili a nechali jsme domácí hrát. Jen za poločas jsme dostali více bodů než za celý první zápas a to trochu svědčí o naší "aktivitě". Brňané se nás drželi až do konce třetí čtvrtiny, ale pak jsme se konečně trošku probrali a nějaké bodíky přidali. Výhra 21:12 v poslední čtvrtině byla rozhodující pro tento zápas. Dva body jsme museli vydřít, ale podařilo se zvítězit. Jen ta hra nenadchla nikoho. Musíme se zlepšit...