Junioři U19 - NRS

2017-12-10 11:51:40
09.12.2017 BK Krnov U19 - TJ Sokol Karviná 73:49 (13:11, 28:31, 45:44)
Sestava:Čepek Richard 20bodů (trojky: 1, TH: 1/2, fauly: 1), Santarius Ivo 20bodů (trojky: 1, TH: 1/3, fauly: 4), Choma Daniel 15bodů (trojky: 1, TH: 0/2, fauly: 1), Štěpán Jan 8bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Martin Křiva 3bodů (trojky: 0, TH: 1/2, fauly: 1), Šlosárek Filip 3bodů (trojky: 0, TH: 1/2, fauly: 1), Lukáš Kremer 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Kopecký Jan 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 3), Eckl Daniel 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Choma Jakub 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 3), Sukup Petr 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 3)
20171209_145228.jpgPrvní výhra nám dala signál k tomu, že se s Karvinskými dá vyrovnaně hrát. A tak jsme do odvety šli s jasným cílem soupeře přehrát. Ale začátek zápasu nám vůbec nevyšel. Opět jsme zkoušeli osobní obranu, která sice byla o kapku lepší, ale nedokázali jsme úspěšně zakončit. Až poslední dvě minuty nám bodově vyšly, když se prosadil Ivo. Další dvě čtvrtiny byly naprosto vyrovnané, přesto se hosté dostali do mírného vedení. To jsme nedokázali ubránit pivota Karviné, který nám pronikal pod náš koš. Do druhé půle jsme vyzkoušeli opět změnit obranu, kdy Ivo bránil osobně rozehrávače soupeře a ostatní hráli čtverec. Tady se nám podařilo otočit výsledek na naši stranu, i když jen o jediný bod. Teprve poslední čtvrtina nám vyšla podle představ. Konečně se nám podařilo zahrát několik rychlých protiútoků a dát snadné koše. Prvních 6 minut jsme vyhráli 19:2 a bylo rozhodnuto. Hosté zcela rezignovali a zápas už pouze dohrávali. Poslední úsek jsme vyhráli 28:5 a tak se zrodila poměrně vysoká výhra, i když celkový průběh zápasu tomu vůbec nenasvědčoval. V obou zápasech jsme se mohli spolehnout na střelce Iva a Čepce, který se konečně rozehrál k výkonu, který se od něj očekává. A nesmíme opomenout i rozehrávače Dana, který odtáhl oba zápasy a byl týmu velkou oporou.