Kadeti U17 - NRS

2018-01-15 13:51:44
13.01.2018 SK UP Olomouc B - BK Krnov U17 58:51 (22:11, 35:25, 45:38)
Sestava:Santarius Ivo 15bodů (trojky: 0, TH: 5/8, fauly: 1), Čepek Richard 13bodů (trojky: 2, TH: 1/3, fauly: 1), Beeldman Tomáš 13bodů (trojky: 0, TH: 1/3, fauly: 3), Martin Křiva 4bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 3), Choma Jakub 4bodů (trojky: 0, TH: 0/4, fauly: 1), Šlosárek Filip 2bodů (trojky: 0, TH: 0/1, fauly: 1), Sysala Matyáš 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Kopecký Jan 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2)
OL_V.jpgDo Olomouce jsme jeli po dlouhé herní přestávce zaviněné vánočními prázdninami a odložením zápasu se Snakesem. A navíc celý týden byli "Gympláci" na lyžařském výcviku. Takže jsme chodili na trénink v pěti či šesti hráčích. Víc jich ani nemáme, protože zbytek týmu jsou marodi. A tak jsme dávali sestavu na tento zápas horko těžko dohromady. Nakonec nás jelo jen osm, což na tu bídu bylo zázrakem.
Ovšem dlouhá herní přestávka se nás projevila až příliš. Nastoupili jsme do zápasu úplně nekoncentrovaní, bez nějakého náznaku energie v soubojích, hráli jsme staticky jak v útoku tak hlavně v obraně. Ta byla děravá jak ementál a soupeř si dělal co chtěl. Chyběl nám obranný doskok, když domácí využívali velkou výškovou převahu. Po prvních pěti minutách to bylo na ručník. Vypadalo ta na pořádnou nakládačku. Ale nějak jsme se vzchopili, dali jsme i pár košů a tak nakonec jsme prohrávali po první čtvrtině jen o 11 bodů, což bylo milosrdné. Pak se sice kluci snažili, ale vždy, když jsme se dokázali přiblížit na 2-3 body, udělali jsme naprosto triviální chybu v rozehrávce. Míče končily v autu či v rukou soupeřových hráčů. To nás sráželo neustále dolů, hlavně proto, že jsme se nebyli schopni trefit. Padesát bodů je prostě na výhru málo. V Olomouci jsme nic nepředvedli a výhru jsme si nevybojovali. Domácí byli přesnější, dali do hry více srdce a hlavně měli mnohonásobně více doskoků pod oběma koši. Doskok byl jedním z rozhodujících faktorů naší porážky. Musíme se zlepšit, jinak si o výhrách můžeme jen zdát.