Muži - 2. liga

2018-01-29 13:51:32
25.01.2018 SA Brno - BK Krnov Muži 82:55 (20:18, 34:34, 60:37)
Sestava:Kukla Ondřej 24bodů (trojky: 1, TH: 5/6, fauly: 2), Martikán Petr 13bodů (trojky: 3, TH: 0/0, fauly: 3), Janoš Dominik 6bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Matiaško Ján 6bodů (trojky: 0, TH: 2/2, fauly: 1), Chudoba Miroslav 3bodů (trojky: 0, TH: 1/2, fauly: 1), Vidlička Adam 3bodů (trojky: 0, TH: 1/2, fauly: 3), Durišík Jiří 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Janovský Václav 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 4)
Na Morendě jsme sehráli velmi dobrý první poločas, kdy jsme drželi vyrovnaný stav. Ale po poločase to byla z naší strany katastrofa. Dlouhých 8 minut jsme nedali ani bod a tuto čtvrtinu jsme prohráli 26:3. Bohužel jsme začali hrát příliš individuálně, každý to chtěl vzít na sebe a to byl náš konec. Bohužel zkušenosti chybí. Ale na druhé straně si mladíci zahrají a snad to využijí v dalších zápasech.
Ovšem v příštím kole to budeme mít doma hodně těžké a musíme se na to dobře připravit, abychom udrželi domácí neporazitelnost. Na palubovce ZŠ Janáčkovo náměstí přivítáme nebezpečné a hlavně silné týmy VŠB Ostrava a Hladnova. Ale pokud chceme udržet náskok před zápasy play-off, měli bychom doma vyhrávat...