Junioři U19 - NRS

2018-03-04 08:23:13
03.03.2018 BK Krnov U19 - SAM Brno C 62:49 (14:13, 28:21, 52:38)
Sestava:Kortiš Vojtěch 16bodů (trojky: 2, TH: 2/4, fauly: 1), Beeldman Tomáš 16bodů (trojky: 0, TH: 0/1, fauly: 1), Choma Daniel 12bodů (trojky: 0, TH: 2/2, fauly: 0), Santarius Ivo 8bodů (trojky: 0, TH: 0/2, fauly: 2), Čepek Richard 6bodů (trojky: 0, TH: 0/2, fauly: 1), Lukáš Kremer 4bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2), Kopecký Jan 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Eckl Daniel 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Choma Jakub 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Sukup Petr 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Sysala Matyáš 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0)
20180303_160436.jpgDohrávka, která zakončila základní část Nadregionální soutěže juniorů, se nám moc nevydařila. Sice jsme vyhráli, ale naše hra neměla tu patřičnou razanci. Nastoupili jsme prakticky v nejsilnější možné sestavě i s Vojtou, ale zase naopak bez Martina či Honzy. Ovšem v průběhu zápasu jsme měli problémy jak v útoku, tak i v obraně. Začali jsme hrozně vlažně, i když jsme si na začátku řekli, že na soupeře zatlačíme v nejvyšší možné míře. Ale to se nestalo. Místo pořádně tvrdé obrany, jsme nechávali soupeře zahrát jednoduché akce, které vedly k bodovému zakončení. A v útoku jsme se moc nedokázali prosadit proti fyzicky vyspělejšímu soupeři. Neustále jsme se tlačili silově do zakončení, i když jsme mohli přihrát lépe postavenému spoluhráči. Takže první čtvrtina byla naprosto vyrovnaná. V druhé čtvrtině se nám už podařilo více zatlačit v obraně a nedovolil jsme soupeři dávat tak lehké koše. To se pak projevilo i v útoku, kdy jsme se přes Vojtu, Toma či Dana dokázali prosazovat bodově. Po poločase jsme postavili i zónovou obranu, se kterou měli hosté větší potíže a tak jsme se v průběhu druhé půle dostali až do vedení o 20 bodů (58:38). V poslední čtvrtině už nehrál Vojta, který odjel na zápas do Opavy. Hosté po vystřídání, kdy jsme nechali odpočívat některé hráče základní sestavy, zkorigovali skóre na přijatelnější rozdíl.