Junioři U19 - NRS

2018-03-04 08:42:36
03.03.2018 BK Krnov U19 - SAM Brno C 66:60 (16:20, 24:37, 47:43)
Sestava:Beeldman Tomáš 22bodů (trojky: 0, TH: 6/8, fauly: 4), Santarius Ivo 15bodů (trojky: 0, TH: 3/8, fauly: 3), Choma Jakub 13bodů (trojky: 2, TH: 3/3, fauly: 2), Choma Daniel 6bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Čepek Richard 4bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 3), Sukup Petr 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Kopecký Jan 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 3), Lukáš Kremer 2bodů (trojky: 0, TH: 2/2, fauly: 0), Eckl Daniel 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Sysala Matyáš 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1)
20180303_162441.jpgDruhý zápas byl pro nás ještě těžší, i když jsme to vůbec nečekali. Sice jsme začali dobře a rychle jsme se ujali vedení 10:2, ale pak došlo ke střídání hráčů, kdy naše hra naprosto upadla. Udělali jsme spoustu triviálních chyb v obraně, kdy jsme nechali střelce soupeře úplně volné a dostali dvě trojky po sobě. A najednou jsme měli hlavy dole a přestali úplně hrát. Soupeř, který měl k dispozici jen sedm hráčů, měl jakoby více sil a přehrával nás rychlými protiútoky. My jsme se nedostali ke kloudnému zakončení, hráli jsme naprosto katastrofálně v obraně a v útoku jsme byli bez pohybu. Nepodařilo se nám otočit ani změnou obrany na zónu, kdy to bylo spíše naopak. Nechávali jsme opět střelce volné, kdy se hráčům jakoby nechtělo bránit. Prostě se nedalo na naši hru vůbec dívat. Poločasová přestávka nám trochu pomohla. Řekli jsme si, že to musíme otočit zvýšenou agresivitou v obraně a to se nám podařilo. Sice jsme dostali první koš, který znamenal vedení hostů o 15 bodů (24:39), ale pak jsme nedovolili Brňanům 8 minut skórovat. Bohužel se nám zranil Dan (opět výron kotníku) a tak jsme přišli o klíčového hráče, ale našli jsme za něho nečekanou náhradu v podobě Kuby. Ten byl naším žolíkem ve hře, protože jeho střelecká efektivita nás dostala na koně. Dvě trojky, 100% šestky a dva koše, to byl konečný a důležitý příděl do naší statistiky. A když se přidali Tom a Ivo, byli jsme nakonec v závěru úspěšní. Výhra byla hodně perně vybojovaná, ale o to cennější, že se o to zasloužili hlavně mladší kadeti.
Bohužel nevíme, jakým způsobem se bude v soutěži pokračovat. Pokud se tedy bude. Týmy z Čech nemají prý zájem tak daleko jezdit a nikdo jiný mimo ligu není k dispozici. Takže musíme vyčkat. Ovšem zakončit sezónu už v na začátku března by bylo tragické. Bez zápasů to není to pravé ořechové. Jen trénovat, to nikoho nebaví...