Muži : 2. liga play-off

2018-04-30 09:24:13
29.04.2018 BK Krnov Muži - SKB Rokycany 88:70 (27:22, 50:32, 71:46)
Sestava:Blažek Jakub 24bodů (trojky: 0, TH: 8/8, fauly: 3), Strnisko Petr 19bodů (trojky: 2, TH: 1/2, fauly: 3), Čarnecký Michal 13bodů (trojky: 1, TH: 2/2, fauly: 1), Janoš Dominik 9bodů (trojky: 3, TH: 0/0, fauly: 1), Martikán Petr 6bodů (trojky: 2, TH: 0/0, fauly: 0), Janovský Václav 4bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Durišík Jiří 4bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Kukla Ondřej 3bodů (trojky: 0, TH: 1/5, fauly: 0), Zápalka Tomáš 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2), Vidlička Adam 2bodů (trojky: 0, TH: 2/3, fauly: 2), Velčovský Jan 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 3), Chudoba Miroslav 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 3)
Rokycany D.jpgDo nedělní odvety byl už připraven Michal, takže jsme oproti sobotnímu zápasu posílili. Naopak hosté přijeli pouze s osmi hráči, bez "hvězdy" J.Velenského. Ale o to horší to bylo pro nás, protože se hosté už nemuseli opírat pouze o jednoho hráče. Začátek nám opět nevyšel, kdy jsme prohrávali 2:5 a 4:6. Ale to bylo od hostů naposledy, kdy vedli. Po šestkách Michala a trojce Pecy jsme se dostali do větší pohody a začali bodovat. V osmé minutě to bylo 25:13 a my začali střídat hráče základu. Naše hvězdná chvíle začala v 15. minutě, kdy jsme se urvali ze stavu 31:27 na 50:30 v 19. minutě. A dvacetibodový náskok jsme neustále navyšovali. Ve třetí čtvrtině jsme už vedli o 27 bodů a tak šli na hřiště všichni mladíci. Ti sice náš náskok neudrželi, ale zasloužili si zahrát. Závěrečné tři minuty už odehrála pětice mazáků a naprosto v poklidu dokráčela do konce zápasu. Sice jsme dali ve druhé půli méně bodů, ale důležité bylo udržet náskok a nenechat soupeře rozehrát. To se nám vcelku podařilo opět díky trojici Kuba, Michal a Peca. Kromě Mirka Chudoby se zapsali do střelecké listiny všichni hráči, což je úspěch. Gratulujeme!!!
Co bude dál s baráží prozatím nevíme. Čekáme, jak se situace vyvine. Je možné, že se naskytne nějaký zájemce, kterému baráž přepustíme. Ale to bychom předbíhali...