Kadeti U17 - NRL

2018-11-18 17:31:13
18.11.2018 BK Lipník nad Bečvou - BK Krnov U17 59:83 (15:13, 28:32, 44:60)
Sestava:Santarius Ivo 41bodů (trojky: 2, TH: 3/8, fauly: 3), Štěpán Jan 21bodů (trojky: 0, TH: 1/6, fauly: 4), Choma Jakub 11bodů (trojky: 1, TH: 2/8, fauly: 4), Sysala Matyáš 4bodů (trojky: 0, TH: 0/3, fauly: 3), Šlosárek Filip 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Palička Albert 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Jelínek Patrik 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Šlachta Daniel 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Pater Lukáš 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 3), Zouhar Tadeáš 0bodů (trojky: 0, TH: 0/2, fauly: 4)
Lipník V.jpgJelikož v hracím termínu NRL kadetů je kolize s jarními prázdninami Lipníku, domluvili jsme si předehrání tohoto zápasu v neděli. V nové hale se nám nehrálo zrovna dobře, jelikož nám vadí velký prostor za koši a navíc v první půli i protisvětlo na střelbu z dálky. Bohužel první půlku jsme opět prospali. V těchto minutách jsme podávali naprosto podprůměrný výkon s pomalým přechodem do útoku i propustnou obranou. Nechali jsme prostě domácí rozehrát a o to hůře se nám hrálo. Mírné zlepšení oproti první čtvrtině nastalo ve druhé části hry, kdy jsme přešli opět na kombinovanou zónovou obranu 1/4. Tady se nám podařilo urvat pod košem míče a založit rychlejší protiútok. Mnohem lépe se nám hrálo ve druhé půli, kdy nám už do očí nesvítilo slunce a mohli jsme tak lépe zakončovat. Dali jsme rychle trojku, pak koše z brejků a rázem jsme vedli 45:28. To už se nám hrálo podstatně lépe i když jsme měli veliké potíže s fauly. Tři hráči měli po čtyřech a další tři po třech faulech, ale dohráli jsme to bez vyfaulování. Důležité to bylo hlavně u Kuby, který měl 4 fauly po první čtvrtině. Pro nás bylo hlavní, že se rozstříleli Ivo s Honzou a hlavně jsme občas zabrali v obraně. To nám přineslo kýžené dva body, na které jsme se ale tentokrát mnohem více nadřeli než v domácím zápase.