Junioři U19 - NRL

2018-11-24 20:35:35
24.11.2018 TJ Slavia Kroměříž B - BK Krnov U19 38:75 (13:7, 25:19, 38:38)
Sestava:Čepek Richard 25bodů (trojky: 1, TH: 0/1, fauly: 1), Suchánek Michal 22bodů (trojky: 0, TH: 2/5, fauly: 2), Santarius Ivo 19bodů (trojky: 2, TH: 3/8, fauly: 3), Štěpán Jan 4bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 3), Jelínek Patrik 4bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Choma Jakub 1bodů (trojky: 0, TH: 1/4, fauly: 1), Tobiášek Josef 0bodů (trojky: 0, TH: 0/2, fauly: 0), Zifčák Filip 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0)
Kroměříž V.jpgDo Kroměříže jsme jeli celkem s rozpaky, protože jsme měli dost nemocných hráčů a i těsně před zápasem měli někteří střevní virózu. Ale poprali jsme se s tím na výbornou. I když začátek zápasu nám vůbec nevyšel. Trenéři museli vypsat odměny za to, kdy se konečně někdo trefí z dálky. Naše střelba z pole byla v prvním poločase naprosto tristní = 0%??? Body jsme dávali pouze z pod koše. Naštěstí nám domácí moc bodově neutekli, když jsme po špatné střelbě prohrávali v poločase jen o 6 bodů. A začátek druhé půle nám taky utekl. Domácí se utrhli na 38:23 a vypadalo to s námi špatně. Museli jsme vybrat oddychový čas a stanovit novou taktiku. A ta nám vyšla dokonale. Ivo ubránil nebezpečného rozehrávače soupeře, ten najednou nevěděl co má hrát a nám se začalo dařit střádat bodíky. Ale že z toho bude takový obrat nikdo nečekal. V této kategorii juniorů už vůbec ne. Od 25. minuty nám domácí nedali ani bod a jen poslední čtvrtinu jsme vyhráli 37:0!!!!! Když jsme do Kroměříže odjížděli, doufali jsme, ať z tohoto zápasu není propadák. A nakonec to bylo naopak. Kluci zaslouží pochvalu, takový zápas se vidí jen jednou čas.