Muži - 2. liga

2018-12-03 09:42:00
02.12.2018 TJ SLovan Černá Pole Brno - BK Krnov Muži 79:60 (21:16, 34:32, 58:49)
Sestava:Strnisko Petr 19bodů (trojky: 0, TH: 1/2, fauly: 4), Hlaváček Jakub 13bodů (trojky: 0, TH: 1/2, fauly: 5), Martikán Petr 10bodů (trojky: 0, TH: 2/2, fauly: 2), Janovský Václav 7bodů (trojky: 1, TH: 0/0, fauly: 3), Vidlička Adam 5bodů (trojky: 0, TH: 1/2, fauly: 2), Matiaško Ján 4bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Durišík Jiří 2bodů (trojky: 0, TH: 0/1, fauly: 2)
V nedělním utkání došlo v naší sestavě k mírné obměně, když Sirku nahradili Jano s Ďurim. Takže nás bylo o jednoho více. A začali jsme v pozdním odpoledni mnohem lépe než v sobotu. Až do poločasu byl zápas naprosto vyrovnaný. Pak nám domácí utekli na rozdíl 54:45. Tento stav panoval v 29. minutě. Poslední náš nápor ještě znamenal snížení na 62:57, ale v závěru nám chyběl vyfaulovaný "Želva" a navíc jsme vyfasovali technickou chybu za lavičku, protože se nám nelíbil výkon rozhodčího. Poslední minuty jsme prohráli 14:0, což svědčí o všem.