Junioři U19 - NRL

2018-12-08 18:37:12
08.12.2018 BK Krnov U19 - BBK Brno 68:44 (23:16, 32:30, 47:34)
Sestava:Čepek Richard 25bodů (trojky: 0, TH: 1/1, fauly: 0), Santarius Ivo 15bodů (trojky: 2, TH: 3/8, fauly: 4), Suchánek Michal 11bodů (trojky: 1, TH: 2/4, fauly: 4), Choma Jakub 11bodů (trojky: 1, TH: 0/2, fauly: 2), Sukup Petr 4bodů (trojky: 0, TH: 0/2, fauly: 3), Šlosárek Filip 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Kopecký Jan 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2), Jelínek Patrik 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2)
BBK V.jpgHned po zápase s Karvinou jsme nastoupili proti týmu BBK Brno, který jsme vůbec neznali a tedy nevěděli jsme, co máme od soupeře čekat. Začali jsme opět s osobní obranou a poměrně se nám dařilo. Vytvářeli jsme si spoustu střeleckých šancí, které jsme ale zahazovali jednu po druhé. Na každý koš jsme se strašně nadřeli, protože soupeř využíval dost značnou výškovou převahu. My jsme měli naopak lepší přechod do útoku, ale bohužel jsme byli na štíru se střeleckou bilancí. Počet střel na jeden daný koš povážlivě narůstal. A proto brněnští hráči dlouho s námi drželi krok. A nejen drželi, dokonce přešli do vedení. Naštěstí jsme v poslední minutě poločasu dali rychlých šest bodů po sobě a tak jsme otočili na 32:30. A v zahazování šancí jsme pokračovali i po přestávce. Dlouho jsme nebyli schopni dát koš přes vysoké hráče protivníka. Teprve v posledních 5 minutách třetí čtvrtiny jsme se konečně urvali, když rychlé brejky zakončoval Ríša. A v solidní hře jsme pokračovali i nadále v poslední části hry. Soupeře jsme nenechali pronikat pod náš koš, kde to hodně jiskřilo, protože rozhodčí spoustu faulů nepískali. Ale zápas jsme dotáhli do poklidného závěru. Naší výhodou bylo, že jsme měli čtyři dvouciferné střelce, kdy pak soupeř neví, na koho se má soustředit. Výhrami jsme tedy zakončili mistrovské zápasy pro letošní rok. Další zápas hrajeme už první víkend v lednu, opět s Karvinou, ale doma.