Starší žáci U15 - NRL

2018-12-11 09:41:22
08.12.2018 TJ Start Havířov - Žáci U15 94:48 (27:13, 53:19, 69:37)
Sestava:Štěpán Ondřej 29bodů (trojky: 1, TH: 4/5, fauly: 0), Pater Lukáš 8bodů (trojky: 0, TH: 2/4, fauly: 3), Grigor Jan 5bodů (trojky: 0, TH: 1/1, fauly: 4), Bogáč Petr 4bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2), Vacula Tadeáš 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Bednárek Adam 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2), Vondrák Ondřej 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Bajtek Václav 0bodů (trojky: 0, TH: 0/2, fauly: 1), Grček Tomáš 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Novák Vilém 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2), Petr Michal 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1)
Havířov V.jpgV Havířově jsme byli bez šance hned od úvodních minut zápasu. Domácí byli rychlejší a vytvořili si dostatečný náskok. Ten jen postupně navyšovali. My jsme sice vyhráli třetí čtvrtinu 18:16, ale to bylo samozřejmě málo na to, abychom vůbec mohli pomyslet na lepší výsledek. Celkově to nebyl moc dobrý výkon, mohli jsme více bojovat o lepší výsledek.