2018-12-15 16:29:18
15.12.2018 BK Krnov Muži - TJ Šumperk 75:86 (16:15, 31:36, 46:64)
Sestava:Čarnecký Michal 22bodů (trojky: 3, TH: 11/12, fauly: 0), Janovský Václav 17bodů (trojky: 1, TH: 0/2, fauly: 3), Strnisko Petr 17bodů (trojky: 1, TH: 6/7, fauly: 4), Martikán Petr 6bodů (trojky: 0, TH: 4/4, fauly: 0), Chudoba Miroslav 4bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Kortiš Vojtěch 4bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 4), Hlaváček Jakub 3bodů (trojky: 0, TH: 1/2, fauly: 2), Vidlička Adam 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 3), Durišík Jiří 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1)
ŠU D.jpgNáš tým se bohužel pomalu rozpadá. Po odchodu Kuby Blažka a Ondry Kukly se rozhodl přestoupit i další hostující hráč Dominik Janoš. Když k tomu připočteme zranění jediného pivota Lukáše Ticháčka, časté absence Velči a odpočívajícího Čardy, nám chybí vlastně celá pětice hráčů základní rotace. A proto jsou výsledky takové jaké jsou. Tedy pro nás vlastně ani tak nepřekvapivě špatné.
Proti Šumperku jsme nastoupili opět s Čardou, ale zase bez nemocného Sirky a Jana, který jen seděl na lavičce. Do zápasu jsme vstoupili s pěticí Čarda, Čoko, Venca, Peca a Vidla. Hra byla na začátku zápasu velmi neurovnaná, když obě družstva ztrácela hodně míčů a nebyla schopna dát koš. Bylo to zapříčiněno i přechodem do nové haly ZŠ Janáčkovo náměstí, kde byla poměrně zima a týmy se musely nejprve rozehřát. My jsme byli ve vedení až do 13. minuty, kdy hosté otočili skóre definitivně na svou stranu. To bylo za stavu 21:22. Od té doby jsme jen doháněli ztrátu, která však začala po poločasové přestávce povážlivě narůstat. Hosté měli značnou výškovou převahu , kterou postupně začali více využívat a také více šetřili síly, protože střídali celé pětice, které měli navíc poměrně vyrovnané. Když nám za stavu 36:44 "odešla" střelba, hosté se trhákem 14:0 ujali vedení 58:36 a od té doby jen kontrolovali průběh zápasu. Nám se jen podařilo v závěru snížit na přijatelný rozdíl 11 bodů.