Kadeti U17 - NRL

2019-03-09 20:32:39
09.03.2019 BK Krnov U17 - BC Nový Jičín 73:44 (15:9, 25:20, 46:28)
Sestava:Santarius Ivo 40bodů (trojky: 2, TH: 2/3, fauly: 4), Choma Jakub 12bodů (trojky: 1, TH: 1/1, fauly: 4), Štěpán Jan 8bodů (trojky: 0, TH: 0/2, fauly: 2), Sysala Matyáš 6bodů (trojky: 0, TH: 0/1, fauly: 0), Šlosárek Filip 5bodů (trojky: 1, TH: 0/0, fauly: 1), Pater Lukáš 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Šlachta Daniel 0bodů (trojky: 0, TH: 0/2, fauly: 0), Jelínek Patrik 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 3), Zouhar Tadeáš 0bodů (trojky: 0, TH: 0/2, fauly: 2)
NJ D.jpgDlouhá herní přestávka a jarní prázdniny nám moc v dalším kole NRL kadetů nepomohly. Odrazilo se to na herním projevu týmu, který se prostě nemohl dlouho dostat do tempa. Nebyli jsme schopni zrychlit hru, přizpůsobili jsme se hodně soupeři. Jen občas náznaky protiútoků, které jsme většinou úspěšně zakončovali, nám dovolovaly být ve vedení. Jinak jsme se do postavené obrany nemohli bodově prosadit, i když jsme si ty šance vytvořili. Prostě jsme si opět vybírali naši největší slabost a to je zakončení z pole. Nebýt drzých nájezdů Ivoše, který byl někdy k nezastavení, kdoví, jak by to s námi dopadlo. Protože hosté docela často využívali svoji výškovou převahu k útočným doskokům a měli i pět možností po sobě k zakončení. Po přestávce nám pomohla změna obrany. Opět jsme si pohlídali nebezpečného rozehrávače Jičína a najednou jsme dokázali získávat důležité míče a jít sami do koše. Ovšem opět v tom měl prsty Ivo, který byl nucen nejen bránit, ale i za všechny spoluhráče i zakončovat. Nikdo jiný se do presu moc nehrnul. Druhý poločas jsme vyhráli 48:24 i přesto, že jsme si několikrát neporadili s celoplošnou obranou soupeře, kde jsme naprosto nepochopitelně zmatkovali a předávali míče hráčům, kteří prostě nejsou k vyvážení míčů určeni. Hrozný alibismus: okamžitě se zbavuji míče kdy přihrávám nejbližšímu hráči místo toho, abych se v klidu podíval po hřišti a nahrál do nám výhodného postavení hráče v útoku. Takto jsme dostali několik košů naprosto zbytečně. Příště se musíme polepšit a nezmatkovat.