Kadeti U17 - NRL

2019-04-06 16:29:21
06.04.2019 BK Krnov U17 - BK Snakes Ostrava B 71:51 (22:8, 45:25, 60:41)
Sestava:Choma Jakub 22bodů (trojky: 3, TH: 1/6, fauly: 3), Štěpán Jan 20bodů (trojky: 1, TH: 3/4, fauly: 3), Santarius Ivo 19bodů (trojky: 2, TH: 1/3, fauly: 4), Smutný Michal 6bodů (trojky: 0, TH: 0/2, fauly: 1), Palička Albert 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2), Sysala Matyáš 2bodů (trojky: 0, TH: 0/1, fauly: 1), Jelínek Patrik 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 4), Šlachta Daniel 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Urbánek Teodor 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Tobiášek Josef 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1)
Snakes D.jpgProti mladému celku rezervy Snakesu jsme začali docela slušně, ale naším problémem opět byla střelba. Kromě rychlých protiútoků, které jsme dokázali jakž takž zakončit, jsme se moc netrefovali a to včetně šestek. Ale v obraně jsme to stíhali celkem obstojně, takže jsme soupeře moc ke střelám nepouštěli. Ovšem další naší slabinou byly doskoky a s tím spojená schopnost urvat míč za každou cenu. Soupeř byl menší, ale většinu míčů právě ubojoval, když nám ho vyrval z rukou. Tady jsme prohrávali na celé čáře. Do poloviny druhé čtvrtiny jsme pohodlně navyšovali náš náskok (37:12), ale pak jsme vystřídali a naše hra upadla do podprůměru. Nebyli jsme schopni dlouhou dobu ani vystřelit a tohoto našeho výpadku soupeř využil ke snížení skóre.
Do druhé půle jsme se rozhodli rovnoměrně poslat na hřiště všechny hráče a tak jsme střídali dvě pětky. To se ukázalo jako hodně kontraproduktivní. Bohužel máme nové hráče, kteří ještě neznají naše systémy, pak jsme i několikrát velmi špatně zakončovali. Až druhá pětka v posledních dvou minutách zabrala a nějaké koše dala. Ovšem i tak jsme tuto třetí čtvrtinu prohráli 15:16. Na začátek poslední části hry jsme proto zase poslali na hřiště základní pětici hráčů a ta své mladší protivníky v pohodě přehrávala. Ale pak jsme poslali na hřiště náhradníky a ti už do konce zápasu neskórovali. Za posledních 6 minut jsme dali jen jeden bod, což je alarmující a nemuselo by se nám to v dalším zápase vyplatit. Ale zahráli si všichni, o výši skóre tady nešlo. Je zbytečné vyhrávat o 30 a více se základní pětkou a ostatní hráči sedí. Takto by herní zkušenosti nenabrali. My jsme byli ještě limitováni zraněním Ivoše, který po výronu kotníku není ještě stoprocentně fit. I tak dal 19 bodů, což nám pomohlo. Měli jsme pouze tři střelce, což je málo. Je třeba rozložit bodovou úspěšnost na více hráčů. Pak bychom byli ještě více silnější.