Muži - SM liga - 1.třída

2019-10-16 09:08:01
11.10.2019 BC Nový Jičín - BK Krnov Muži 103:83 (32:24, 66:52, 88:70)
Sestava:Janoš Dominik 25bodů (trojky: 3, TH: 4/7, fauly: 0), Kortiš Vojtěch 15bodů (trojky: 4, TH: 1/2, fauly: 0), Janovský Václav 9bodů (trojky: 0, TH: 1/1, fauly: 2), Vidlička Adam 9bodů (trojky: 0, TH: 3/5, fauly: 2), Durišík Jiří 9bodů (trojky: 1, TH: 4/4, fauly: 4), Zápalka Tomáš 7bodů (trojky: 1, TH: 2/2, fauly: 4), Chudoba Miroslav 5bodů (trojky: 0, TH: 1/1, fauly: 4), Gross Petr 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Karafiát Aleš 2bodů (trojky: 0, TH: 0/2, fauly: 0)
Druhý zápas, který jsme absolvovali v Novém Jičíně nám moc radosti nepřinesl. Oproti úspěšnému zápasu pro Opavě 2010 nám chyběl Peca, ale zase nastoupil nestárnoucí Venca. Ovšem soupeř proti nám nasadil hned tři pendly z prvoligového Áčka, kteří nám nasázeli 42 bodů. Výsledkově jsme se drželi na dostřel až do poloviny druhé čtvrtiny, kdy nám domácí utekli šňůrou 15:2 a získali tak rozhodující náskok. My jsme měli hlavně problém s obranou. Nepomohla ani změna na zónu. Do poločasu jsme dostali 66 bodů, což je hodně špatná vizitka obranné činnosti hráčů. Druhá půle už byla co do skóre vyrovnanější. Na trojky soupeře odpovídali stejnou měrou Dominik s Vojtou. Ale na víc než zastavení nárůstu skóre jsme se nezmohli. Proti takovému soupeři nám body od Pecy hodně chyběly...
Další zápas nás čeká 26.10. od 15:00 hodin proti BK Příbor.