Starší žáci U15 - NRL

2019-10-28 10:26:29
26.10.2019 Žáci U15 - SK Bruntál 76:56 (12:16, 34:25, 53:44)
Sestava:Pater Lukáš 27bodů (trojky: 1, TH: 6/12, fauly: 2), Drulák Jakub 17bodů (trojky: 0, TH: 1/1, fauly: 2), Vacula Tadeáš 14bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Vondrák Ondřej 10bodů (trojky: 0, TH: 0/1, fauly: 1), Korabečný Petr 4bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Novák Vilém 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Wenda Jiří 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2), Dorazil Viktor 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Buček Lukáš 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Žida Samuel 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 5), Grigor Jan 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0)
Bruntál D.jpgV okresním derby jsme velmi špatně začali a nechali soupeře snadno skórovat. Postupně se naše hra ale zlepšovala a šňůrou 10:0 na začátku druhé čtvrtiny jsme se dostali do mírného trháku. Hosté sice ještě stačili korigovat, ale závěr poločasu opět patřil nám. Vyrovnaný boj sváděli hráči ještě do konce třetí desetiminutovky, ale poslední část hry zcela patřila našemu týmu. I když nám tedy chyběli někteří hráči ze základu, svého soupeře jsme přehráli a získali potřebné body k uhájení třetího místa ve skupině.
Stínem tohoto zápasu byla nevolnost našeho rozehrávače Viléma. Bylo nutné volat záchranku, která odvezla hráče do nemocnice. Naštěstí je jeho stav stabilizován. Přejeme mu tímto brzké uzdravení a doufáme, že ho opět uvidíme v plné parádě na palubovce haly.