Junioři U19 - NRL

2019-11-13 11:49:24
09.11.2019 BK Krnov U19 - TJ Spartak Uherský Brod 51:64 (12:17, 33:28, 42:49)
Sestava:Santarius Ivo 23bodů (trojky: 3, TH: 4/9, fauly: 3), Čepek Richard 9bodů (trojky: 1, TH: 0/0, fauly: 0), Choma Jakub 8bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 5), Kopecký Jan 5bodů (trojky: 0, TH: 1/2, fauly: 3), Jelínek Patrik 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Tobiášek Josef 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 3), Štěpán Jan 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 4), Palička Albert 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Šlosárek Filip 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2)
UB 2.jpgDruhý zápas už jsme odehráli s větším nasazením a elánem. Soupeř nás podcenil, myslel si, že vyhraje bez boje. My jsme konečně začali dávat i koše, které nám předtím nepadaly. Rozhodně nejlepší výkon jsme podali ve druhé čtvrtině, kterou jsme vyhráli 21:11, ale bohužel jsme na náš výkon nenavázali po přestávce. K naší marodce se totiž přidal i Pepa s podvrtnutým kotníkem, takže jsme druhou půli odehráli prakticky na 5 malých. To byl však největší zádrhel, protože jsme neměli pořádný doskok. Ale donutili jsme soupeře odehrát zápas jen se základní rotací, což můžeme považovat za úspěch. Kdybychom měli k dispozici dalšího dlouhého, mohlo to vypadat jinak. Ale Michal prostě chyběl, to jednoznačně. Proti takovému soupeři se bez nich hrát nedá. Škoda, mohli jsme pomýšlet i na výhru, kdybychom měli o kapek lepší procento střelby. V tom byl soupeř bohužel lepší a vyhrál.