Junioři U19 . NRL

2019-12-02 10:38:31
23.11.2019 Basketpoint Frýdek-Místek - BK Krnov U19 73:55 (14:11, 35:21, 51:39)
Sestava:Santarius Ivo 20bodů (trojky: 0, TH: 4/8, fauly: 3), Choma Jakub 14bodů (trojky: 0, TH: 2/7, fauly: 5), Čepek Richard 6bodů (trojky: 0, TH: 0/2, fauly: 1), Jelínek Patrik 5bodů (trojky: 0, TH: 1/2, fauly: 2), Kopecký Jan 4bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2), Štěpán Jan 4bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 3), Tobiášek Josef 2bodů (trojky: 0, TH: 0/2, fauly: 1), Šlosárek Filip 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1)
FM2.jpgMarodka týmu se bohužel nadále rozrůstala, když se v utkání středoškolských her zranil Michal. A pod košem nám jeho bojovnost hodně chyběla. A navíc Čepec nastupoval s bolestí hlavy a neodvedl na hřišti svůj standdart. Ovšem my jsme k zápasu přistoupili naprosto nekoncentrovaně. Než jsme se nadáli už jsme prohrávali 13:3. Pak jsme sice stáhli na rozdíl koše, ale závěr první čtvrtiny zase patřil domácím. O osudu zápasu rozhodl náš výpadek na začátku druhé desetiminutovky. Dostali jsme v rychlém sledu tři trojky, dva koše a dvě šestky, čímž jsme prohrávali rázem o 18 bodů. Sice jsme se ve druhé půli zlepšili, ale po zranění Ivoše jsme zcela odpadli.
Podali jsme naprosto matný a nedůstojný výkon proti soupeři, který je ve většině o dva roky mladší. Když zahodíme tak velké množství solidních šancí, nemáme pak šanci zápas vyhrát. Pro mě je to obrovské zklamání, protože prohrát se může, ale my musíme prodat to, na co máme. A ne zápas podcenit a pak už nebojovat o vítězství.