Žáci U15 - NRL

2019-12-02 10:49:29
24.11.2019 BK Opava B - Žáci U15 92:50 (20:3, 46:18, 72:36)
Sestava:Pater Lukáš 21bodů (trojky: 0, TH: 3/3, fauly: 2), Drulák Jakub 10bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2), Bajtek Václav 7bodů (trojky: 0, TH: 1/8, fauly: 3), Bogáč Petr 6bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Wenda Jiří 3bodů (trojky: 0, TH: 1/4, fauly: 1), Beneš David 2bodů (trojky: 0, TH: 0/2, fauly: 3), Ječmen Jáchym 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Žida Samuel 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2), Vondrák Ondřej 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Grigor Jan 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Dorazil Viktor 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Korabečný Petr 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0)
NH V1.jpgOpava je v tabulce nad námi a po naší sobotní prohře v Ostravě byla jasným favoritem tohoto zápasu. A také toto potvrzovala hned od prvních minut. Od stavu 2:2 jsme se nezmohli na nic, přičemž soupeř dominoval ve všech herních činnostech. Až ve druhé půli jsme se trochu rozehráli, abychom zastavili lavinu útoků na náš koš. Nakonec se skóre zastavilo na číslici 92, což bylo vzhledem k průběhu zápasu ještě přijatelné. Nemáme hráče (mimo Lukáše), který by to vzal na sebe a své soupeře přehrával. Hrajeme bázlivě, nebojujeme o každý míč, jsme příliš měkcí.
Do příštích domácích zápasů musíme vstoupit úplně jinak. Musíme dát soupeři najevo, kdo je pánem na hřišti, protože když ho necháme rozehrát, máme pak zbytečně problémy. Necháme se překvapit. Snad naše postavení potvrdíme a konečně se naladíme na vítěznou vlnu.