Kadeti U17 - NRL

2019-12-17 09:39:02
15.12.2019 SK Bruntál - BK Krnov U17 92:48 (19:9, 46:17, 63:33)
Sestava:Štěpán Ondřej 24bodů (trojky: 0, TH: 2/8, fauly: 2), Pater Lukáš 12bodů (trojky: 1, TH: 1/4, fauly: 2), Grigor Jan 4bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2), Bajtek Václav 4bodů (trojky: 0, TH: 0/2, fauly: 0), Grček Tomáš 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 3), Vacula Tadeáš 2bodů (trojky: 0, TH: 0/2, fauly: 2), Boček Metoděj 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Vondrák Ondřej 0bodů (trojky: 0, TH: 0/2, fauly: 1), Grigor Jan 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Bogáč Petr 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1)
Bohužel se našim starším mládežnickým týmům příliš nedaří. Dokladem jsou postavení v tabulkách, kde jsou kadeti i junioři na posledním místě. Chybí nám bojovnost, trocha nadšení a zápal pro hru, kterými bychom mohli "zamaskovat" špatnou úspěšnost střelby či nedostatky v individuálních herních činnostech. Jednoduše řečeno, soupeři nás předčí téměř ve všech směrech. A potvrdil to i tento zápas kadetů v derby v Bruntálu. Kluci jakoby nemohli pochopit, že se zápas hraje 4x10 minut a slušný výkon podali pouze ve třetí čtvrtině. Ostatní čas utkání odehráli bojácně, na hřišti si moc nepomáhali, neviděli se atd., hráli jsme příliš individuálně. V obraně jsme více pasivní než aktivní a v útoku předvádíme hru na schovávanou, protože se příliš spoléháme na dvojici Ondra - Lukáš. Ale basket se hraje v pěti hráčích a proto musí hrát všichni na hřišti, ne jen ti dva. Pokud to nepochopíme, budeme se potácet na dně tabulky, taková je pravda. A v neposlední řadě musíme připomenout naši úspěšnost ve střelbě trestných hodů. V tomto zápase jsme proměnili pouze tři z 18 pokusů. To je žalostně málo a korensponduje to s hrou celého týmu. Prostě ten koš nedáme ani z těch nejvyloženějších šancí. Bohužel...