Junioři U18 - liga

2010-10-19 19:09:57
16.10.2010 Jiskra Kyjov - BK Krnov U18 78:34 (10:8, 34:20, 55:25)
Sestava:Gazdík Jakub 11bodů (trojky: 0, TH: 1/6, fauly: 2), Rumian Adam 5bodů (trojky: 1, TH: 0/0, fauly: 1), Kiculis Paris 4bodů (trojky: 0, TH: 0/6, fauly: 3), Klímek Daniel 4bodů (trojky: 0, TH: 2/8, fauly: 4), Kopecký Štěpán 3bodů (trojky: 0, TH: 1/4, fauly: 2), Mokráš Marek 3bodů (trojky: 0, TH: 3/4, fauly: 4), Konečný Ondřej 2bodů (trojky: 0, TH: 2/4, fauly: 2), Stanovský Pavel 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 3)
Ve velmi rušném prostředí kyjovské sportovní haly jsme nastoupili proti výškově a fyzicky urostlejšímu soupeři beze strachu, a stejně jako v Ostravě předvedli velmi bojový výkon. Až do první půle jsme zejména v obraně byli velmi obětaví, takže domácí mužstvo nemělo možnost utéct do bodově vyššího skóre. Obě mužstva měly v první půlce problém střelecky se chytit, takže skóre 10:8 po první čtvrtině bylo velmi úsměvné. Po přestávce domácí hráči vyrukovali na naše mužstvo s velmi agresivní obranou po celém hřišti, a i přes všechnu snahu trenérů hru uklidnit, docházelo k velkému množství ztracených míčů, a tím i k rozhodujícímu nárůstu celkového skóre ve prospěch domácích. Nutno přiznat, že nezkušení a chybující rozhodčí nepostřehli spoustu zákroků házenkářského charakteru, což naše celé družstvo rozladilo a vyřadilo z koncentrace. Každopádně jsme odehráli proti chlapcům Kyjova velmi bojovný zápas a už se těšíme na domácí odvetu. Škoda jen velmi velkého počtu neproměněných trestných hodů, které by rozdíl skóre zmenšily minimálně na polovinu, ale psychika a modřiny na těle hráčů udělaly svoje. (Trenér Ladislav Mokráš)