Kadeti U16 - OP

2010-12-12 18:25:52
11.12.2010 BK Krnov U19 - BK SNAKES Ostrava "B" 53:108 (12:27, 29:47, 42:79)
Sestava:Helebrandt Daniel 19bodů (trojky: 0, TH: 3/4, fauly: 1), Durišík Jiří 18bodů (trojky: 2, TH: 0/2, fauly: 2), Vidlička Adam 6bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Zápalka Tomáš 5bodů (trojky: 0, TH: 1/2, fauly: 4), Vaščák Marek 4bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Kukla Ondřej 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 3), Siegfried Jiří 1bodů (trojky: 0, TH: 1/2, fauly: 1), Chudoba Miroslav 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Krupinský Jaroslav 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Gazdík Adam 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 3), Stanovský Jakub 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0)
První polovina odvetného zápasu už neměla tak jednoznačný průběh jako v prvním vzájemném duelu. Hosté už nebránili tak důsledně a také hráli až přiliš individuálně. Domácí hráči dirigovaní dvojicí Vidlička, Kukla se osmělili a dokonce po trojkách Durišíka snížili na 27:39. V dobrém světle se ukázal i další hostující hráč z Opavy - Helebrandt, který se dokázal pod košem soupeře několikrát pěkně prosadit. Po poločasové přestávce se přece jen projevila větší herní i fyzická vyspělost až o dva roky staršího soupeře. Ten v závěru jednoznačně přidal na důrazu a opět se dostal do herní pohody. Závěr pak vyšel zcela hostům, kteří vyhráli poslední tři minuty 20:0.