Muži - oblastní přebor

2010-12-18 15:06:36
17.12.2010 BC Nový Jičín - BK Krnov Muži 77:68 (15:11, 45:30, 58:48)
Sestava:Opršal Martin 14bodů (trojky: 0, TH: 6/6, fauly: 3), Cikánek Ondřej 13bodů (trojky: 0, TH: 3/8, fauly: 4), Velčovský Jan 12bodů (trojky: 0, TH: 4/4, fauly: 4), Opršal Ondřej 10bodů (trojky: 2, TH: 2/2, fauly: 3), Janovský Václav 9bodů (trojky: 1, TH: 0/0, fauly: 2), Koudelka Michal 7bodů (trojky: 0, TH: 1/2, fauly: 2), Křištof Adam 2bodů (trojky: 0, TH: 0/4, fauly: 4), Hradečný Michael 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0)
Zcela zbytečná porážka, na které měly lví podíl i nepříznivé povětrnostní podmínky. Na začátek zápasu jsme měli totiž k dispozici pouze pětici hráčů: Hroch, Pupajs, Velča, Koudy a Cigi. Zbytek týmu v podobě hrajícího trenéra Vency a Adama se připojil do hry až v průběhu druhého poločasu, protože husté sněžení a špatně sjízdné cesty nedovolily Vencovi včas přijet z Prahy. Začátek nám sice vyšel, když se prosadil zejména Pupajs, ale konec první čtvrtiny jsme prohráli 0:8 po chybách v obraně. Navíc se domácí rozstříleli v druhé desetiminutovce z trojek (5) a naši zónovou obranu tak zcela rozprášili. Výsledkem bylo vedení soupeře o 15 bodů. Do druhé půle se postupně mohli zapojit i Venca a Adam a tak mohlo konečně dojít i ke střídání hráčů. Bohužel náš nápor domácí ustáli i díky dalším trojkám (celkově 10). Zcela nečekaně jsme tak obdrželi další porážku, která nás může hodně mrzet.