Žáci U14 - OP

2011-01-31 11:54:29
30.01.2011 BK Krnov U17 - BK Příbor 53:58 (19:9, 30:25, 39:46)
Sestava:Zápalka Tomáš 25bodů (trojky: 0, TH: 3/7, fauly: 1), Siegfried Jiří 9bodů (trojky: 1, TH: 0/0, fauly: 3), Jouza Matyáš 4bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 5), Chudoba Miroslav 3bodů (trojky: 1, TH: 0/0, fauly: 2), Stanovský Jakub 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Vidlička Vojtěch 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Ticháček Tomáš 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Durišík Jiří 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Mezírka Mikuláš 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Klíma Richard 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Dratnal Martin 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Zelenka Filip 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2)
Po úvodní čtvrtině , kdy jsme soupeře jednoznačně přehráli, hráči nedokázali udržet nastolené tempo. Hosté nás předčili hlavně ve třetí čtvrtině, kterou vyhráli 9:21 a tím rozhodli o výsledku tohoto zápasu. V poslední desetiminutovce jsme pouze dotahovali náskok protivníka, ale nakonec se to nepodařilo. V domácím dresu snesl přísnější měřítko pouze Tomáš Zápalka, autor 25 bodů. Ostatním oporám se už tak nedařilo.