Žáci U14 - OP

2011-01-31 11:59:34
30.01.2011 BK Krnov U17 - BK Příbor 70:51 (8:22, 33:28, 44:41)
Sestava:Durišík Jiří 21bodů (trojky: 0, TH: 1/3, fauly: 3), Zápalka Tomáš 20bodů (trojky: 0, TH: 8/13, fauly: 0), Chudoba Miroslav 8bodů (trojky: 0, TH: 2/3, fauly: 3), Siegfried Jiří 6bodů (trojky: 0, TH: 0/2, fauly: 1), Klíma Richard 6bodů (trojky: 0, TH: 0/1, fauly: 0), Stanovský Jakub 3bodů (trojky: 0, TH: 1/2, fauly: 0), Mezírka Mikuláš 2bodů (trojky: 0, TH: 0/2, fauly: 3), Zelenka Filip 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Jouza Matyáš 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 3), Ticháček Tomáš 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Vidlička Vojtěch 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Dratnal Martin 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1)
Pro odvetu zamíchal trenér Opršal se sestavou pro první čtvrtinu zápasu. Hráči, kteří se dostávají na palubovku spíše až v průběhu utkání najednou nastoupili do základní pětice. A nevedli si až tak špatně. Soupeře udrželi ve výsledku na dohled a tak mohli naši nejlepší hráči vstoupit do druhé čtvrtiny s odhodláním zápas obrátit v náš prospěch. A to se jim také podařilo. Velmi dobrou obranou, podpořenou i úspěšným zakončením vyhráli tuto část hry 25:6. Ve druhém poločase jsme ještě vystupňovali tempo a zápas dovedli do vítězného konce.