Žáci U14 - OP

2011-02-21 10:26:43
19.02.2011 BK Krnov U17 - TJ Sokol Karviná 50:40 (21:6, 26:21, 37:25)
Sestava:Zápalka Tomáš 21bodů (trojky: 0, TH: 3/4, fauly: 2), Durišík Jiří 11bodů (trojky: 1, TH: 0/0, fauly: 3), Gazdík Adam 8bodů (trojky: 0, TH: 0/2, fauly: 1), Siegfried Jiří 4bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Ďurica Jan 4bodů (trojky: 0, TH: 0/2, fauly: 0), Stanovský Jakub 2bodů (trojky: 0, TH: 2/4, fauly: 0), Klíma Richard 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Mezírka Mikuláš 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Dratnal Martin 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Ticháček Tomáš 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Vidlička Vojtěch 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Zelenka Filip 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0)
V prvním zápase s Karvinou vyšel hráčům nástup do utkání. Soupeře překvapili nátlakovou hrou a rychle se ujali vedení 13:2 ve 4. minutě. V podobném duchu pokračovali hráči ještě další tři minuty, kdy navýšili vedení na 21:4. Ale pak zcela ztratili koncentraci na zápas, neproměnili minimálně 6 výborných příležitostí a toho soupeř náležitě využil. Postupně umazával náš náskok až na poločasových 6 bodů. Po přestávce podržel tým Tomáš Zápalka, který byl jediným úspěšným střelcem a dal 9 bodů po sobě. Udržel tak pro mužstvo solidní náskok 12 bodů. V poslední desetiminutovce soupeř opět bojoval, ale za stavu 41:35 dali další koše Gazdík, Siegfried a Zápalka, což soupeře definitivně poslalo do kolen.