Kadeti U16 - OP

2011-03-23 18:22:13
22.03.2011 TJ Hlučín - BK Krnov U19 35:50 (3:17, 16:36, 28:38)
Sestava:Helebrandt Daniel 14bodů (trojky: 0, TH: 0/5, fauly: 2), Stanovský Pavel 14bodů (trojky: 0, TH: 2/10, fauly: 4), Durišík Jiří 6bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Filip Daniel 6bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Kiculis Paris 4bodů (trojky: 0, TH: 0/2, fauly: 0), Krupinský Jaroslav 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Vidlička Adam 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Zápalka Tomáš 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Siegfried Jiří 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Vaščák Marek 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Kukla Ondřej 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1)
První poločas se týmu vydařil, když hned v úvodní čtvrtině povolil soupeři pouhé tři body. Jednoznačný průběh měl zápas ještě do přestávky, kdy se nám podařilo navýšit skóre až na 20 bodů. Ovšem to co předváděli hráči ve třetí desetiminutovce nemělo s basketbalem vůbec nic společného. Žádná komunikace mezi hráči, jen absolutní individualismus bez náznaku spolupráce, mizerná střelba do které se hráči nutili. A výsledek? Jeden vystřelený koš za deset minut. Naštěstí i soupeř nebyl v útoku příliš produktivní a tak jsme tuto čtvrtinu prohráli jen 12:2. V poslední čtvrtině jsme se už vrátili (po důrazné domluvě trenéra) k naší hře a zápas dovedli do vítězného konce. O špatné střelecké koncovce svědčí i opravdu hrozné procento šestek : 17/2 = 12%!!!