muži- OP

2011-04-19 14:55:26
17.04.2011 BK Krnov Muži - TJ Gymnázium Hladnov 80:63 (19:17, 42:32, 66:44)
Sestava:Opršal Martin 27bodů (trojky: 2, TH: 7/12, fauly: 2), Křištof Adam 14bodů (trojky: 0, TH: 4/8, fauly: 4), Janovský Václav 12bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 3), Lukáš Jakub 10bodů (trojky: 0, TH: 2/6, fauly: 0), Koudelka Michal 9bodů (trojky: 0, TH: 3/4, fauly: 5), Velčovský Jan 5bodů (trojky: 0, TH: 1/2, fauly: 4), Mokráš Marek 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2), Hradečný Michael 1bodů (trojky: 0, TH: 1/2, fauly: 1), Kopecký Štěpán 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2)
Poslední domácí zápas a hned proti jednomu z favoritů se nám vydařil. A tak jsme prodloužili vítěznou šňůru na pět zápasů. A do konce soutěže nám zbývá už pouze jediný. Ovšem taky hodně těžký - ve Frenštátě. Ale nálada v týmu je nyní výborná a hráči se na každý zápas těší. Pokud bychom ve Frenštátu vyhráli, mohlo by to dopadnout i na výborné druhé místo. Ale raději nepředbíhejme... Ale opět se ukázalo, že nám nesvědčí páteční zápasy, kdy se tým prostě nemůže dát dohromady.
I přes níže uvedené potíže se sestavou jsme dokázali soupeře opět přehrát. Ale začátek byl hodně těžký. Soupeř se držel zuby nehty, protože přijel vyhrát. Naše základní sestava Martin Opršal, Velčovský, Kuba Lukáš, Křištof a Janovský nezačala špatně, ale nedařilo se nám dostat soupeře pod tlak. Navíc od 5. minuty jsme nebyli schopni dát koš, jen jsme stříleli trestné hody, ty navíc špatně. Ale i protihráči na tom byli úplně stejně a tak jsme se ujali vedení až v poslední minutě košem Lukáše.Také prvních 5 minut druhé čtvrtiny bylo naprosto vyrovnaných. Za stavu 27:27 se nám ale podařilo zakončit několik útoků a získat náskok 10 bodů. To už vypadalo nadějně. Zvláště i proto, že po přestávce jsme začali pěkně z ostra. Trojka M.Opršala,pak koše Janovského, Koudelky a Lukáše opět trojka Opršala. Najednou z toho bylo vedení 60:40 a zbývalo posledních 12.minut. V těch už jsme si výhru zkušeně pohlídali.