Přípravka

2011-05-12 19:25:46
12.05.2011 Starší minižáci U13 - SK Bruntál dívky 62:27 (, , )
Sestava:Suchánek Michal 28bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Čepek Richard 10bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Sysala Matyáš 6bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Beeldman Tomáš 4bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Choma Daniel 4bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Glac Ondřej 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Mareš Lukáš 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Santarius Ivo 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Sukup Petr 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Vrbický Jakub 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Choma Jakub 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Bednařík Vojtěch 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Bohačík Ondřej 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Kopecký Jan 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Palička Vít 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Zezula David 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0)
P1080066 kopie.jpgOdvetný zápas s přípravkou SK Bruntál jsme tentokrát odehráli pouze s dívkami. Ty byly především v první čtvrtině vyrovnaným soupeřem naší první pětici. Po vystřídání se ale projevila větší vyrovnanost našeho kádru. Hrálo se 6 x 10 minut hrubého času a střídali jsme všech 17 hráčů ve třech formacích. Každá odehrála dvě desetiminutovky.
Opět se provila větší vůle hráčů jít do útoku a vstřelit si koš než dobrá obrana. Právě návrat do obranné poloviny nám dělal problémy a tak mohly dívky dávat velmi laciné koše. Ve druhém poločase se prosadila především první pětka a v ní Michal Suchánek, autor 28 bodů. Ve třetí pětici byl nejvíce vidět Ríša Čepek s 10 body.
Pro další program domlouváme ještě odvetný zápas s bruntálskými chlapci. A také se kluci představí na oslavách 65. let trvání košíkové v Krnově, kdy budou hrát před zápasem mužů.