Kadeti U17 - OP

2011-10-09 18:51:56
08.10.2011 SBK Valašské Meziříčí - BK Krnov U19 41:31 (18:2, 33:6, 35:17)
Sestava:Kukla Ondřej 14bodů (trojky: 0, TH: 2/3, fauly: 2), Vidlička Adam 5bodů (trojky: 1, TH: 0/0, fauly: 0), Rumian Adam 4bodů (trojky: 0, TH: 0/4, fauly: 0), Zápalka Tomáš 4bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Filip Daniel 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Vaščák Marek 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Siegfried Jiří 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0)
Naopak druhý zápas nám vůbec nevyšel. Nezachytili jsme začátek, špatně bránili a hlavně jsme se nedokázali prosadit střelecky. První půle a hned rozdíl -27 bodů, to byl po výhře v prvním měření sil hodně velký políček. Projevila se i malá rotace hráčů, když trenéru Opršalovi chyběli střelci Pavel Stanovský či Jirka Durišík. A pod košem zkušenosti Parise Kiculise. Po poločasové přestávce se náš tým hodně zvedl. Začal produkovat mnohem lepší obranu, čtvrtinu jsme vyhráli 2:11, ale chyběla trochu lepší produktivita v útoku. A v poslední desetiminutovce už jsme mohli náskok domácích stáhnout. Ale opět chybělo úspěšné zakončení. Kdyby zápas měl ještě další čtvrtinu, asi jsme mohli i vyhrát, ale na to přece nelze spoléhat. Je to poučení pro hráče, aby si nenechali utéct začátek, v systému dvou zápasů síly ubývají a pak se zápas těžko otáčí.