Žáci U15 - Divize"C"

2011-10-09 18:03:22
07.10.2011 BK Krnov U17 - BK Breda-Weinstein Opava 23:57 (5:8, 12:27, 19:39)
Sestava:Siegfried Jiří 7bodů (trojky: 0, TH: 1/4, fauly: 3), Chudoba Miroslav 7bodů (trojky: 0, TH: 1/2, fauly: 4), Ďurica Jan 4bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Zápalka Tomáš 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 4), Dratnal Martin 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Vidlička Vojtěch 1bodů (trojky: 0, TH: 1/2, fauly: 0), Jouza Matyáš 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 3), Klíma Richard 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Gazdík Adam 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 3), Stanovský Jakub 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Ticháček Tomáš 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Kortiš Vojtěch 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0)
První zápas v divizi ukázal slabiny našeho týmu. Byli jsme pomalí, špatní a nedůslední v obraně a hlavně nepřesní ve střelbě. Na výsledku se podepsala neúčast střelce Duršíka, obranáře Krupinského čifakt, že někteří hráči měli v nohou dva zápasy OP za kadety.
Po vyrovnané první čtvrtině se hosté ujali vlády a zápas rozhodli během 5 minut druhé čtvrtiny, kterou vyhráli 15:2. A o posledních 5 minutách zápasu není snadné psát, výsledek 0:18 hovoří za vše. Lze jen doufat, že návrat klíčových hráčů zvedne i týmový výkon, protože hráči lavičky prozatím svoji šanci neproměnili.