Kadeti U17 - OP

2011-10-23 10:26:19
22.10.2011 BK Krnov U19 - TJ Hlučín 107:28 (20:3, 42:13, 71:24)
Sestava:Kukla Ondřej 24bodů (trojky: 0, TH: 2/4, fauly: 1), Filip Daniel 15bodů (trojky: 0, TH: 1/5, fauly: 3), Vaščák Marek 11bodů (trojky: 0, TH: 1/2, fauly: 0), Rumian Adam 10bodů (trojky: 0, TH: 0/2, fauly: 2), Ticháček Lukáš 10bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Vidlička Adam 8bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Siegfried Jiří 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Jouza Matyáš 1bodů (trojky: 0, TH: 1/2, fauly: 1), Chudoba Miroslav 0bodů (trojky: 0, TH: 0/2, fauly: 1), Stanovský Pavel 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0)
P1080925.JPGTaké druhý zápas probíhal zcela podle našich not. Hosté sice vstřelili první koš zápasu, ale pak se dlouhé minuty nedokázali ze hry prosadit. A jen střelecká nemohoucnost v první půlce, kdy jsme zahodili řadu dobrých šancí, dávala soupeři šanci na v tom okamžiku slušný výsledek. Ovšem oproti první polovině se domácí po přestávce značně zlepšili. Na koš Hlučína se valil jeden útok za druhým, které zakončovali především střelci Stanovský s Kuklou. Hosté měli brzy velké množství faulů, neměli za hráče adekvátní náhradu a tak usnadnili Krnovanům cestu za úspěchem. Posledních 5 minut to byla hra na jeden koš, tento úsek jsme vyhráli 26:3. Po zcela zbytečné porážce ve Valašském Meziříčí si tak hráči značně vylepšili sebevědomí.