Nejmladší minižáci U11

2011-11-06 08:36:21
P1080896 kopie.jpgBK SNAKES Ostrava "C" - BK Krnov 50:24 (8:8, 24:8, 36:16)
BK SNAKES Ostrava "C" - BK Krnov 41:26 (4:4, 15:14, 29:24)

Náš výkon má mírně stoupající tendenci. Bohužel dovedeme hrát vyrovnaně se soupeři pouze v určitých fázích zápasu, ale nedokážeme náš výkon srovnat do všech čtvrtin. I tentokrát jsme s domácímí drželi krok,ovšem v jediné pasáži dokážeme zápas prohrát. V prvním zápase to bylo ve druhé čtvrtině, kterou jsme prohráli 16:0 a ve druhém až v té poslední, kdy soupeř vyhrál 12:2. Hlavně ve druhém utkání jsme měli velkou šanci domácí tým porazit, ale kluci nedokázali své vyložené šance proměnit. Nemůže se nám stát, že driblujeme 5x sami na soupeřův koš a nedáme lehký dvojtakt. Takové situace nás sráží dolů a na tom musíme pracovat v tréninkovém procesu.
Také doskakování pod oběma koši nám dělá velké potíže a soupeř tak získal spoustu míčů téměř zadarmo. Také se hráči musí naučit, že když dají koš, nemohou oslavovat a musí se okamžitě věnovat obraně a nenechat svého hráče předriblovat celé hřiště a dát zadarmo koš. Ale to je nováčkovská daň, kterou musíme platit a se kterou se prostě počítá.