Kadeti U17 - OP

2011-11-07 10:15:54
05.11.2011 BK Snakes Ostrava "A" - BK Krnov U19 49:56 (16:13, 22:22, 40:36)
Sestava:Rumian Adam 23bodů (trojky: 0, TH: 1/3, fauly: 1), Stanovský Pavel 12bodů (trojky: 0, TH: 0/2, fauly: 1), Ticháček Lukáš 7bodů (trojky: 0, TH: 1/4, fauly: 3), Kukla Ondřej 6bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Vaščák Marek 4bodů (trojky: 0, TH: 2/2, fauly: 1), Vidlička Adam 4bodů (trojky: 0, TH: 2/2, fauly: 3), Siegfried Jiří 0bodů (trojky: 0, TH: 0/2, fauly: 2), Zápalka Tomáš 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1)
Také druhý zápas byl naprosto vyrovnaný až do samotného závěru, kdy jsme soupeře překvapivě přejeli 20:9. Ale nebylo to vůbec jednoduché. Soupeři se už po prvním zápase "přečetli" a tak to bylo jen o momentální formě jak proměnit své střelecké šance. Ostravané opět dobře začali, ujali se vedení 7:2, tento pětibodový náskok však byl nejvyšší během celého zápasu. My jsme už tradičně spoléhali na trio Stanovský, Rumian a Kukla, protože se střelecky nedařilo podkošovým hráčům Ticháčkovi s Vaščákem. Ale ti naopak odvedli značné množství práce pod oběma koši při obraně a doskakování. Trenér Opršal pochválil i křídelníka Siegfrieda za zisky míčů a asistence v útoku. Ale vše nebylo tak růžové jak to podle výsledku vypadá. Po poločasové přestávce jsme trochu vypadli z rytmu, povolili v obraně a výsledkem byly dvě trojky domácích, které na chvíli převážily misku vah na jejich stranu. Vyrovnat senám podařilo ve 34. minutě na 44:44. Ještě jednou se po šestkách podařilo soupeři jít do vedení, ale závěr měli v rukou Rumian se Stanovským. Důležitý koš přidal i Vidlička, po jehož střele jsme se vedli 48:45. Naštěstí pro nás domácí neměli přesnou ruku ve střelbě šestek a tak se zrodilo vítězství i ve druhém vzájemném zápase.