Žáci U15 - divize C

2011-11-08 20:17:21
06.11.2011 TJ Šumperk - BK Krnov U17 73:64 (17:19, 33:40, 47:54)
Sestava:Durišík Jiří 22bodů (trojky: 1, TH: 1/3, fauly: 4), Zápalka Tomáš 12bodů (trojky: 0, TH: 4/6, fauly: 3), Siegfried Jiří 10bodů (trojky: 0, TH: 2/2, fauly: 2), Chudoba Miroslav 9bodů (trojky: 0, TH: 1/2, fauly: 4), Mezírka Mikuláš 5bodů (trojky: 1, TH: 0/0, fauly: 1), Stanovský Jakub 4bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Gazdík Adam 2bodů (trojky: 0, TH: 0/2, fauly: 2), Dratnal Martin 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0)
Další naprosto zbytečná porážka našeho týmu, který nevydržel s nasazením až do samotného závěru utkání. Ve vedení jsme byli 36 minut, ale poslední 4 minuty jsme prohráli 16:3. Stačilo, abychom dali něktré z mnoha střeleckých šancí, ale bohužel vše vychází z fyzické kondice hráčů. Je to celkem pochopitelné u kapitána Durišíka, který sice dal 22 bodů, ale po zranění se teprve dostává do kondice a herní pohody. Ale pro ostatní hráče je to poučením pro budoucnost. Makat až do samotného konce!!! A přidat si v tréninku, abych to vydržel.