Źáci U15 - divize C

2011-11-11 09:21:12
10.11.2011 TJ Mez Mohelnice - BK Krnov U17 35:82 (11:18, 19:33, 27:60)
Sestava:Durišík Jiří 23bodů (trojky: 1, TH: 0/0, fauly: 1), Zápalka Tomáš 19bodů (trojky: 0, TH: 3/11, fauly: 1), Siegfried Jiří 12bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 3), Chudoba Miroslav 10bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Stanovský Jakub 10bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Gazdík Adam 6bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 3), Kortiš Vojtěch 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Mezírka Mikuláš 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1)
Vzhledem k tomu, že naše mužstvo bude o příštím víkendu startovat na turnaji v Zyrardowe, byli jsme nuceni zápasy divize předehrát. A tak po Šumperku cestoval tým ve čtvrtek do Mohelnice. Ta dosud nedokázala vyhrát a proto byla naděje na zisk daších vítězných bodů. Ty byly po naprosto zbytečné porážce v Šumperku nutné k boji o třetí místo v tabulce skupiny.
Zápas jsme začali s pěticí : Durišík, Siegfried, Chudoba, Stanovský a Zápalka. Ovšem tento "základ" nevstoupil do utkání příliš dobře. Měli jsme sice převau, ale nedokázali jsme dopravit míč do koše včetně 4 šestek pivota Zápalky. Ještě v poslední minutě byl stav 12:11, ale závěr čtvrtiny nám vyšel a Durišík se Siegfriedem šesti body navýšili na rozdíl 7 bodů. Ještě druhá desetiminutovka byla poměrně vyrovnaná,když se naší hráči špatně vyrovnávali s kluzkou podlahou mohelnické haly. Ale přes všechny potíže se nám podařilo zvýšti náskok na 14 bodů. Druhý poločas už byl o něčem jiném. Zvýšili jsme důraz pod košem, dali i trojku, zpevnili obranu a hlavně nám vycházely nacvičené akce. Ze stavu 21:37 to rázem bylo 24:60 a o výsledku zápasu bylo rozhodnuto. Poslední část utkání byla jasně v naší režii i přes střídání hráčů lavičky.