AŠ Mladá Boleslav - BK Ekotempo Krnov 85:51 (29:12, 48:21, 60:33)
Sestava : Opršal 14, Hradečný 4, Biskup 15, Šnirch, CIkánek 12, Volný , Gazdík 6

BK Kolín - BK Ekotempo Krnov 49:59 (7:13, 26:32, 41:48)
Sestava : Opršal 18, Hradečný 4, Biskup 6, Šnirch, CIkánek 22, Volný 5, Gazdík 4

Pouze 7 hráčů odjelo na další mistrovská utkání na půdě soupeřů, když se někteří hráči zúčastnili sobotního rozloučení se svým spoluhráčem Danielem Vaculíkem. Protože trenér dal dohromady pouze 5 hráčů, po dohodě s vedením BK povolal do týmu oba hráče, kteří hostují do Opavy : Cikánka a Opršala. Na palubovce vedoucího celku - Mladé Boleslavi nedokázali hráči pokrýt obrovskou výškovou převahu soupeře, který měl navíc vynikající střeleckou úspěšnost. Za prvních 6 minut dali domácí 6 trojek včetně dalších košů z pole a velmi rychle vedli 27:9. Teprve pak se hosté trochu osmělili a dokázali srovnat hru. Nejlepší výkon podali hráči ve třetí čtvrtině, kdy zastavili útok domácích a sami dobře připraveným útokem zakočovali. Přesto tým podlehl soupeři poměrně vysokým rozdílem 34 bodů s tím, že se hlavně připravoval na nedělní zápas s Kolínem. Ten proběhl zcela v režii krnovského celku. Domácí, povzbuzeni výhrou nad dosud neporaženou Karvinou, začali příliš laxně, špatně bránili a také velmi špatně přehrávali dobře organizovanou zónu hostů. Krnované vedli už o 15 bodů, ale tři trojky soupeře v posledních dvou minutách druhé čtvrtiny opět dostaly Kolínské do hry. Ovšem hosté nepodlehl tlaku, sami dobře doskakovali nepřesné střely jak pod vlastním, tak pod soupeřovým košem a mohli si tak připravovat další útočné akce. Ty zakončovala především dvojice Opršal - Cikánek, která Krnovu vlila novou "krev do žil". Ukázalo se, že kdyby mužstvo hrálo opravdu kompletní se všemi hráči, mohlo by opět bojovat o vyšší příčky, než které mu v současné době náleží.