Źáci U15 - divize C

2011-12-18 00:13:56
17.12.2011 BK Krnov U17 - TJ Šumperk 61:58 (17:12, 24:25, 46:44)
Sestava:Zápalka Tomáš 12bodů (trojky: 0, TH: 2/4, fauly: 2), Siegfried Jiří 12bodů (trojky: 1, TH: 1/2, fauly: 2), Gazdík Adam 12bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Krupinský Jaroslav 12bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Durišík Jiří 11bodů (trojky: 1, TH: 0/0, fauly: 2), Kortiš Vojtěch 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Klíma Richard 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Jouza Matyáš 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 3), Chudoba Miroslav 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Mezírka Mikuláš 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Dratnal Martin 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Vidlička Vojtěch 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1)
P1090046 kopie.jpgTýmu Šumperka jsme měli co oplácet, protože první vzájemný zápas jsme naprosto zbytečně prohráli v samotném závěru. Ale naše základní sestava nebyla právě ideální. Nastoupili v ní : Kortiš, Chudoba, Krupinský, Zápalka a Gazdík. Sice jsme dali první koš utkání, ale pak dlouhé minuty měl ve své moci soupeř. Ten snadno zakončoval do naší rozhozené obrany, která právě neměla svůj silný den. Také v útoku jsme se dost trápili a tak musel trenér Opršal poslat na hřiště hráče po nemoci: Durišíka a Siegfrieda. Ti okamžitě pozvedli souhru naší hry jak v útoku, tak i v obraně. Poslední čtyři minuty první čtvrtiny jsme vyhráli 15:2 a tak do další fáze jsme nastupovali s mírným vedením. Také ve druhé čtvrtině jsme se dost trápili v útočné činnosti a vstřelili pouhých 12 bodů. Soupeř naštěstí dal jen o bod více a tak jsme v poločase vedli. Ale jen o 4 body. Vyrovnaný souboj pokračoval i po přestávce. Byli jsme sice neustále mírně nahoře, ale nedokázali jsme doupeři bodově utéct. A v poslední desetiminutovce si hráči vybrali slabou chvilku v prvních čtyřech minutách. Tuto fázi vyhrál soupeř 12:2 a ujal se vedení 56:48. A to probíhala 34.minuta. Ale závěr patřil jednoznačně nám. Nejprve Gazdík, Kortiš, Krupinský a Durišík dokázali dostat míč do koše a srovnali stav na 56:56. Dvě minuty před koncem proměnil trojkový pokus Siegfried a strhl vedení na domácí stranu. Hosté sice snížili na 59:58, ale poslední koš dal opět Siegfried, který znamenal důležitou výhru. O tu se postaralo celkem rovnoměrně 5 hráčů, kteří dali 11-12 bodů. Měli jsme tak více bodujících hráčů než soupeř a to zápas asi rozhodlo.