Nejmladší minižáci U11 - OP

2012-01-29 12:21:32
TJ Sokol Karviná - BK Krnov 49:30 (8:10, 22:17, 34:28)
TJ Sokol Karviná - BK Krnov 47:22 (18:1, 31:4, 37:18)

V prvním zápase podali naši minižáci poměrně dobrý výkon, bohužel pouze po tři čtvrtiny. Na hráčích se projevila dlouhá herní přestávka, protože nám odpadly zápasy s týmem Příboru a naposledy jsme hráli 17. prosince loňského roku. Navíc nejelo několik marodů,kteří by týmu určitě pomohli. Ale nemůžeme se na nic vymlouvat. Domácí byli lepší v útočné činnosti, my jsme naopak velmi špatně bránili. Přesto jsme dlouho drželi vyrovnaný stav. Ale druhá pětka neudržela nastolené tempo, nedala některé slušné šance a hlavně nedokázala ubránit jednoho vysokého pivota domácích,který zápas rozhodl.
Bohužel jak jsme první zápas skončili, tak jsme i začali v odvetě. I když jsme trochu pozměnili sestavu, nepomohlo to. Po prvních bodech soupeře jsme svěsili hlavu a přestali bojovat. Nepomohl ani oddechový čas, ani střídání. Prostě na hráče padla deka a nebyli schopni vydriblovat na soupeřovu polovinu, přihrát si nebo zakončit. Výsledek 18:1 v první čtvrtině byl zasloužený pro domácí, protože my jsme byli naprosto odevzdaným soupeřem. Špatný začátek se promítl i do druhé pětice, i ta dala pouhý jeden koš a jednu šestku. To se nám naposledy stalo v prvním mistrovském zápase v Příboře. Po poločasové domluvě v šatně jsme se sice zlepšili a postupně umazávali náskok soupeře, ale i tak náš výkon nebyl zcela podle možností jednotlivých hráčů. Je to poučení pro další zápasy jak pro hráče, tak i pro trenéry. Snad se to zlepší v dalších zápasech.