Kadeti U17 - OP

2012-02-13 10:29:32
12.02.2012 TJ MEZ Mohelnice - BK Krnov U19 27:64 (2:8, 16:22, 21:44)
Sestava:Stanovský Pavel 22bodů (trojky: 0, TH: 0/6, fauly: 2), Ticháček Lukáš 14bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 3), Rumian Adam 6bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Vaščák Marek 6bodů (trojky: 0, TH: 0/2, fauly: 3), Vidlička Adam 6bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2), Filip Daniel 4bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Krupinský Jaroslav 4bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Siegfried Jiří 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1)
První vzájemný duel na palubovce Mohelnice měl hodně krkolomný rozjezd. Žádné z družstev se nemohlo trefit úspěšně do koše a tak první body zaznamenali domácí až ve 4. minutě zápasu. Vyrovnat se nám podařilo až minutu poté, ale nedat za pět minut ani bod by se prvnímu týmu tabulky stávat nemělo. Hlavně neproměnit ani jednu ze šesti šestek, to je u tak elitního střelce (Pavel Stanovský) katastrofa. V matném výkonu jsme pokračovali i ve druhé části hry, která skončila jen 14:14, takže do druhé půle bylo o čem přemýšlet. Ale po přestávce se přece jen naše zakončení v útoku trochu zlepšilo, navíc jsme nedovolili domácím 6 minut skórovat. V podobném duchu probíhala i závěrečná desetiminutovka a tak jsme potvrdili roli favorita. Ovšem výkon nebyl zcela optimální a na silnějšího soupeře by zcela jistě nestačil.