Žáci U15 - Divize C2

2012-02-27 09:58:35
25.02.2012 BK Krnov U17 - TJ Šumperk 50:44 (11:10, 23:22, 33:38)
Sestava:Siegfried Jiří 12bodů (trojky: 2, TH: 0/2, fauly: 3), Krupinský Jaroslav 10bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 4), Gazdík Adam 8bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Vidlička Vojtěch 4bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Jouza Matyáš 4bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 5), Mezírka Mikuláš 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Kortiš Vojtěch 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Dratnal Martin 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Klíma Richard 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 3), Chudoba Miroslav 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Ticháček Tomáš 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2)
Během týdne měl trenér Opršal velké obavy o sestavu. Kromě zraněných hráčů základní pětky Durišíka a Zápalky chyběla celá řada dalších borců, hlavně pod košem. Ale obavy se naštěstí nepotvrdily a do zápasu tak nastoupili téměř všichni očekávaní hráči. Přesto o výsledku zápasu nebylo rozhodnuto, protože na palubovce soupeře jsme jeden ze zápasů prohráli a výhru ve druhém nám vystřílel mimořádným výkonem kapitán Durišík. Proto byli hosté mírným favoritem. A průběh tomu i nasvědčoval. Nehráli jsme žádný pěkný basketbal. Spíše než na krásu se bojovalo s nepřesnostmi, střelbou a to na obou stranách hřiště. Mírný náskok jsme si udržovali pouze přesnými trojkovými střelami Siegfrieda. Ve druhé části se mohli hosté bodově odtrhnout, ale naštěstí pro nás nedali 7 šestek po sobě a tak jsme šli do druhé půle s minimálním náskokem jednoho bodu. Ale přestávka nám moc nesvědčila, nastoupili jsme do druhé půle příliš vlažně a dovolili soupeři přidávat body ze šestek. Ten ale opět zahodil dalších pět trestných hodů a dával nám tím naději pro závarečný díl zápasu. Rozhodující se ukázala šňůra 13 bodů (13:0) v rozmezí 32.-38.minuty,kdy hosté ani jednou neskórovali. Malý náskok jsme pak udrželi až do konce.