Źáci U15 - Divize C2

2012-02-27 10:10:15
25.02.2012 BK Krnov U17 - TJ Šumperk 53:51 (23:11, 38:26, 43:37)
Sestava:Siegfried Jiří 11bodů (trojky: 1, TH: 0/0, fauly: 4), Krupinský Jaroslav 8bodů (trojky: 0, TH: 2/4, fauly: 0), Gazdík Adam 8bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Chudoba Miroslav 8bodů (trojky: 1, TH: 1/3, fauly: 4), Mezírka Mikuláš 5bodů (trojky: 1, TH: 0/0, fauly: 0), Jouza Matyáš 4bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Kortiš Vojtěch 4bodů (trojky: 0, TH: 2/3, fauly: 0), Stanovský Jakub 3bodů (trojky: 0, TH: 1/4, fauly: 2), Ticháček Tomáš 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Dratnal Martin 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Klíma Richard 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Vidlička Vojtěch 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1)
Odvetný zápas jsme začali pěkně od podlahy a soupeře překvapili přesnou střelbou trojek. Ty dali Siegfried, Chudoba a Mezírka. Navíc se zapojil i podkošoví hráč Gazdík což v součtu přineslo týmu celkem nadějný náskok 12 bodů. Tento rozdíl skóre jsme dokázali ještě navýšit,kdy se bodově přidali Jouza, Krupinský a Mezírka. V 15.minutě byl náš náskok 33:13 a mohli jsme hrát dál v klidu. Ale místo navyšování náskoku se pomalu ze zápasu stávalo drama. I když ještě ve druhé čtvrtině to tak nevypadalo. Hosté sice snížili, ale náskok z první čtvrtiny jsme dokázali udržet. Ale střelecká pohoda týmu se ztratila někde o poločasové přestávce. Najednou jsme nebyli schopni zakončit a ve třetí desetiminutovce propadly síťkou jen dvě střely z pole a jedna ze šestky. To byla ale bída!!! Ale zodpovědnost na sebe vzaly současné opory. Střeleckou smůlu protrhl Gazdík, pak přidali koše Chudoba a Siegfried a konečný výsledek potvrdili Krupinský se Stanovským. Výhra o koš sice potěší, ale průběh zápasu už méně. Měli jsme na to, abychom vyhráli v poklidu a ne se trápit v koncovce zápasu.