Kadeti U17 - OP

2012-02-27 14:37:10
25.02.2012 BK Krnov U19 - SBK Valašské Meziříčí 72:25 (16:4, 39:10, 48:18)
Sestava:Vidlička Adam 18bodů (trojky: 2, TH: 0/2, fauly: 0), Kukla Ondřej 15bodů (trojky: 0, TH: 1/2, fauly: 1), Ticháček Lukáš 11bodů (trojky: 0, TH: 1/1, fauly: 2), Rumian Adam 11bodů (trojky: 1, TH: 0/0, fauly: 2), Vaščák Marek 6bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Filip Daniel 6bodů (trojky: 0, TH: 0/2, fauly: 0), Chudoba Miroslav 3bodů (trojky: 1, TH: 0/0, fauly: 0), Siegfried Jiří 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Krupinský Jaroslav 0bodů (trojky: 0, TH: 0/2, fauly: 1), Jouza Matyáš 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0)
Na kontě našeho družstva jsou nyní jen dvě porážky. Ta jedna je z vyrovnaného duelu o prvenství v tabulce s Hladnovem a ta druhá, naprosto zbytečná, ze druhého zápasu právě s ValMezem. Proto jsme měli soupeři co oplácet. Trenérovi Opršalovi sice chyběli dva klíčoví hráči : sttřelci Pavel Stanovský a Jirka Durišík, ale ostatní hráči je tentokrát dokázali nahradit. Hosté také nebyli kompletní, ale neúčast jejich hráčů se na nich podepsala mnohem více.
Na začátku nás podrželi oba Adamové : Vidlička s Rumianem,kteří vstřelili většinu bodů našeho týmu. Ale obrana byla tentokrát nepropustná a dovolila protihráčům pouhé dva koše ze hry. V časovém úseku od 10. do 17.minuty jsme navíc soupeře nepustili vůbec k ničemu, přičemž jsme tento úsek drtili soupeře 19:0! O výsledku zápasu bylo rozhodnuto. Jen šlo o rozdíl skóre. To se nakonec vyšplhalo na 50-ti bodový rozdíl další bodovou šňůrou 16:0 v posledních pěti minutách utkání.