Kadeti U17 - OP

2012-02-27 14:48:38
25.02.2012 BK Krnov U19 - SBK Valašské Meziříčí 72:27 (17:2, 35:8, 49:18)
Sestava:Kukla Ondřej 17bodů (trojky: 0, TH: 1/2, fauly: 2), Vaščák Marek 14bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Ticháček Lukáš 14bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2), Rumian Adam 11bodů (trojky: 1, TH: 0/0, fauly: 2), Vidlička Adam 8bodů (trojky: 1, TH: 1/2, fauly: 0), Krupinský Jaroslav 4bodů (trojky: 0, TH: 0/1, fauly: 0), Siegfried Jiří 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2), Filip Daniel 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Jouza Matyáš 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2), Chudoba Miroslav 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0)
Odveta byla formalitou už od prvních minut zápasu. Hosté sice dali první koš, čímž pádem vedli 2:0, ale pak nedali dlouhých 9 minut ani bod. Naopak my jsme se prosazovali jak z pole, tak i z pod koše. Výsledkem byl stav 17:2 po první čtvrtině. Prakticky stejný průběh měla i druhá část zápasu. Soupeř dal první koš, ale pak se zapsal do střelecké listiny až v 19.minutě. Mezitím náš tým vsítil 18 bodů a zaslouženě vedl. Nejvyrovnanější byla třetí čtvrtina (14:10), kdy jsme dovolili soupeři i osmibodovou šňůru po chybách v obraně. Ale ke své hře jsme se zase vrátili a nakonec jsme vstřelili stejný počet bodů jako v prvním zápase. Hosté jen korigovali nepříznivý výsledek košem a trojkou v poslední minutě utkání. K stabilním oporám se nyní bodově přidali Kukla a z pod koše Vaščák a tak neúčast elitního střelce Stanovského nebyla tak znát.
Další zápasy hrajeme v Hlučíně a pak doma o čelo tabulky s Snakesem \"A\".