Muži - OP

2012-03-04 11:37:25
03.03.2012 BK SNAKES Ostrava - BK Krnov Muži 75:62 (18:18, 33:25, 55:44)
Sestava:Janovský Václav 16bodů (trojky: 2, TH: 0/0, fauly: 3), Velčovský Jan 16bodů (trojky: 0, TH: 2/4, fauly: 1), Gazdík Jakub 8bodů (trojky: 0, TH: 4/8, fauly: 1), Hradečný Michael 5bodů (trojky: 0, TH: 1/2, fauly: 1), Opršal Martin 5bodů (trojky: 0, TH: 3/6, fauly: 1), Koudelka Michal 5bodů (trojky: 0, TH: 1/3, fauly: 4), Čarnecký Marian 5bodů (trojky: 1, TH: 0/0, fauly: 1), Pavlík Michael 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Hrabovský Martin 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Kopecký Štěpán 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0)
Po dlouhé době jsme nastoupili s 10 hráči, což nebylo jediné plus tohoto zápasu. V sestavě našeho týmu se totiž po těžkém zranění objevil i Marian Čarnecký. Střelec, který nám v zápasech hodně chyběl, však pobyl na palubovce pouze pár minut, jen aby vyzkoušel, co mu léčené koleno povolí. Snad nastoupí i v dalších zápasech, jeho body a trojky hodně chybí. V sestavě se po odmlce ukázali i rozehrávač Martin Opršal a křídelník Michal Koudelka. Oproti tomu chyběli Smička s Cikánkem, což znamenalo hlavně oslabení pod košem.
Nastoupili jsme v sestavě : Hrabovský, Velčovský, Kopecký, Janovský a Gazdík. Tato sestava dlouho držela se soupeřem krok a jen trojka v poslední minutě čtvrtiny nám vzala vedení. Ale stav 18:18 byl dobrým východiskem do dalších fází zápasu. Rozhodující trhák nasadili domácí v rozmezí 15. - 19.minuty, kdy šňůrou 10:0 získali právě desetibodové vedení, které udržovali prakticky do konce zápasu. Měli jsme několikrát možnost vyrovnat, ale vždy jsme udělali nějakou chybu jak v rozehrávce, tak v zakončení 100% šancí. Prostě nám nebylo dáno ty body získat. Snaha byla, ale to nestačí. Ty tréninky chybí...