Žáci U15 - Divize C2

2012-03-10 21:02:14
10.03.2012 BK Krnov U17 - TJ Mez Mohelnice 58:41 (15:8, 32:14, 44:29)
Sestava:Durišík Jiří 21bodů (trojky: 1, TH: 0/0, fauly: 3), Gazdík Adam 12bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2), Siegfried Jiří 12bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2), Zápalka Tomáš 11bodů (trojky: 1, TH: 0/2, fauly: 2), Ticháček Tomáš 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Kortiš Vojtěch 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Klíma Richard 0bodů (trojky: 0, TH: 0/2, fauly: 1), Mezírka Mikuláš 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Chudoba Miroslav 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Vidlička Vojtěch 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Krupinský Jaroslav 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 3)
Podle postavení v tabulce jsme byli v tomto dvojutkání jasným favoritem, navíc jsme předchozí zápasy s tímto soupeřem vyhráli. Trenér Opršal mohl konečně postavit do hry i základní kameny týmu : Durišíka a Zápalku, kteří byli delší dobu zraněni. První body zápasu zaznamenal Gazdík hned v první minutě a to předznamenalo vývoj celého zápasu. V 5. minutě už byl stav 15:4 a měli jsme další šance náš náskok zvýšit. Ovšem nestalo se tak, naopak soupeř košema šestkami dokázal snížit na přijatelnější rozdíl. Ještě do 15.minuty byl stav relativně vyrovnaný, ale závěr čtvrtiny nám vyšel skvěle. Šňůrou 8:0 jsme navýšili stav na 32:12 a bylo \"vymalováno\". Nejhorší výkon podal tým ve třetí čtvrtině, kterou jsme prohráli rozdílem tří bodů. Ale v závěrečném dějství jsme se vrátili k naší hře a tak jsme dovedli zápas v poklidu do vítězné tečky.