Žáci U15 - Divize C2

2012-03-10 21:02:50
10.03.2012 BK Krnov U17 - TJ MEZ Mohelnice 75:49 (14:16, 36.24, 58.37)
Sestava:Durišík Jiří 22bodů (trojky: 2, TH: 0/0, fauly: 2), Siegfried Jiří 14bodů (trojky: 0, TH: 0/2, fauly: 0), Gazdík Adam 10bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Zápalka Tomáš 9bodů (trojky: 0, TH: 1/2, fauly: 0), Klíma Richard 9bodů (trojky: 0, TH: 3/4, fauly: 0), Chudoba Miroslav 7bodů (trojky: 1, TH: 2/4, fauly: 0), Ticháček Tomáš 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Kortiš Vojtěch 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Mezírka Mikuláš 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Vidlička Vojtěch 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Krupinský Jaroslav 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0)
Druhý zápas jsme začali až příliš vlažně. Špatná obrana dovolovala soupeři snadno skórovat a tak jsme brzy prohrávali 4:10. Do 8.minuty se nám sice podařilo vyrovnat, ale opět laxní obrana dovolila hostům další body. A tak jsme do druhé čtvrtiny nastupovali překvapivě s mínusovým skórem. Ale nástup do druhé desetiminutovky se nám vydařil mnohem lépe. Nejprve Siegfried a pak Durišík košem a trojkou zvýšili na 21:16 a od té doby jsme měli zápas pod kontrolou. Hosté sice bojovali, ale další dvě trojky Chudoby a Durišíka je dostaly definitivně do kolen. V druhém poločase jsme jen kontrolovali vybudovaný náskok, který se podařilo i přes časté střídání ještě navýšit.