Muži - OP

2012-03-26 13:12:14
23.03.2012 POSKI Ostrava "A" - BK Krnov Muži 81:63 (17:24, 39:36, 66:46)
Sestava:Janovský Václav 18bodů (trojky: 2, TH: 0/0, fauly: 3), Velčovský Jan 15bodů (trojky: 0, TH: 5/7, fauly: 1), Čarnecký Marian 9bodů (trojky: 3, TH: 0/0, fauly: 1), Gazdík Jakub 7bodů (trojky: 0, TH: 1/2, fauly: 1), Koudelka Michal 6bodů (trojky: 0, TH: 4/7, fauly: 4), Smička Matěj 6bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Pavlík Michael 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Kopecký Štěpán 0bodů (trojky: 0, TH: 0/2, fauly: 1)
Poslední zápas na palubovce soupeřů v letošní sezóně nám příliš nevyšel. I když jsme v prvním poločase dlouho drželi krok,po přestávce nás domácí přejeli. Výsledek třetí čtvrtiny 27:10 hovoří za vše. Sice jsme pak vyhráli poslední část hry, ale jen o jeden koš, což v kontextu znamenalo jen kosmetické snížení porážky.
Úplně poslední zápas v tomto ročníku oblastního přeboru hrajeme doma proti poslednímu Frýdku-Místku v sobotu 31.3. 2012. Půjde v něm o to, kdo bude v tabulce poslední...